Na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki omawialiśmy wraz z dziećmi książkę Beaty Ostrowickiej pt. Jest taka historia: opowieść o Januszu Korczaku. Podczas dyskusji zostało poruszonych wiele trudnych i ważnych tematów, takich jak prawa dziecka, holocaust, życie
w getcie czy II wojna światowa. Uczestnicy chętnie wypowiadali swoje zdanie i brali udział w dyskusji. Dziękujemy za ciekawe spotkanie i zapraszamy na kolejne.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz