W poniedziałek gościliśmy uczniów z pobliskiej szkoły podstawowej. Uczniowie po raz pierwszy odwiedzili bibliotekę, dlatego spotkanie rozpoczęło się od wycieczki, podczas której uczniowie zapoznali się
z księgozbiorem. Następnie dzieciaki wysłuchały opowiadania o spotkaniu autorskim i bezbłędnie odpowiedziały na książkowe zagadki. Na koniec spotkania każdy z uczniów wykonał własną zakładkę do książki.
z księgozbiorem. Następnie dzieciaki wysłuchały opowiadania o spotkaniu autorskim i bezbłędnie odpowiedziały na książkowe zagadki. Na koniec spotkania każdy z uczniów wykonał własną zakładkę do książki.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz