piątek, 16 września 2022

Witamy w bibliotece

 W poniedziałek gościliśmy uczniów z pobliskiej szkoły podstawowej. Uczniowie po raz pierwszy odwiedzili bibliotekę, dlatego spotkanie rozpoczęło się od wycieczki, podczas której uczniowie zapoznali się 
z księgozbiorem. Następnie dzieciaki wysłuchały opowiadania o spotkaniu autorskim i bezbłędnie odpowiedziały na książkowe zagadki. Na koniec spotkania każdy z uczniów wykonał własną zakładkę do książki.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz