czwartek, 29 września 2022

Julka czyta - Bijatyka

 Rozpoczynamy nowy cykl - Julka czyta. W ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Dnia Głośnego czytania prezentujemy wiersz Marii Konopnickiej pt. Bijatyka. Przypominamy również, że rok 2022 został ustanowiony przez Sejm Rokiem Marii Konopnickiej. Zachęcamy do wysłuchania utworu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz