Rozpoczynamy nowy cykl - Julka czyta. W ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Dnia Głośnego czytania prezentujemy wiersz Marii Konopnickiej pt. Bijatyka. Przypominamy również, że rok 2022 został ustanowiony przez Sejm Rokiem Marii Konopnickiej. Zachęcamy do wysłuchania utworu.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz