Na nadchodzący weekend polecamy książkę Klaudii Bianek pt. Odkąd cię poznałam. Jest to drugi tom serii Nieobojętność. Alicja przygotowuje reportaż o Kamilu - mężczyźnie, który najprawdopodobniej został niesłusznie skazany za morderstwo. Dziennikarka dociera do nowych informacji, jednak cała sprawa pochłania ją na tyle, że odsuwa się ona od męża. Zachęcamy do sięgnięcia po tę niezwykle wzruszającą powieść o poszukiwaniu sprawiedliwości
i odnajdywaniu siebie. Do zobaczenia w bibliotece.
Projekt okładki: Marta Warwas
Fotografie na okładce: © prostooleh | AdobeStock
© rawpixel.com | Freepik

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz