piątek, 24 czerwca 2022

Książka na weekend - Kto jak nie ja!

 Na zbliżający się weekend polecamy książkę Agaty Przybyłek pt. Kto jak nie ja! Jest to druga część polecanego już w zeszłym tygodniu cyklu Dłuższa przerwa. W powieści po raz kolejny śledzimy losy trzech kobiet - Asi, Eli i Magdy. Przyjaciółki znowu muszą rozwiązać swoje problemy. Czy uda im się odnaleźć szczęście? Koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Do zobaczenia w bibliotece.
Projekt okładki: Martyna Fabisiak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz