piątek, 17 czerwca 2022

Książka na weekend - Będą z tego kłopoty

 Zbliża się weekend, więc polecamy książkę. Dziś jest to powieść Agaty Przybyłek pt. Będą z tego kłopoty. To interesująca opowieść o trzech kobietach - Asi, Eli 
i Magdzie, które pragną odnaleźć szczęście w swoim życiu. Jest to ciepła i przyjemna książka w sam raz na zbliżające się letnie wieczory. Jeśli chcesz na chwilę oderwać się od codzienności, koniecznie wybierz się po nią do biblioteki. Życzymy udanej lektury.
Projekt okładki: Martyna Fabisiak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz