Jak w każdy wtorek polecamy książkę naszym najmłodszym czytelnikom. Dziś jest to zbiór opowiadań pt. Nazywam się Kabelek, Jamnik Kabelek 3 Lidii Gierwiałło. Jest to kolejna część perypetii sympatycznego pieska. W książce podjęte zostały ważne tematy takie jak przyjaźń czy pierwsza miłość, ale przede wszystkim pełno w niej przygód i zwrotów akcji. Zachęcamy do odwiedzin w bibliotece
i wypożyczenia tej oraz innych książek.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz